Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11

  • 350 m²
  • 1 soveværelse
  • 3 badeværelser

Dette 1 værelses Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11 kan rumme 11 personer, måler 350 m² og byder gæster på udsigt over haven. Canelobre-hulerne ligger 10 minutters kørsel fra villaen, og subida Coves del Canelobre kan nås på 15 minutters kørsel.

Gæster er velkommen til at bruge 3 badeværelser.

Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11 har en swimmingpool til afslapning.

Villa indeholder et fuldt udstyret køkken til madlavning.

Du kan komme til Ethnic Music Museum of Busot om få minutter i bil. Carretera CV-773 - Hoya Los Patos - Bonalba busstoppested kan findes inden for 950 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11 Alicante
Chalet De Lujo- Piscina-Gym-Sauna Y Jacuzzy
pris kun for mobil

Chalet De Lujo- Piscina-Gym-Sauna Y Jacuzzy

1.3 km fra overnatningsstedet
Beautiful View Villa In Busot
pris kun for mobil

Beautiful View Villa In Busot

9.0
Fantastisk 2 anmeldelser
2.2 km fra overnatningsstedet
Villa Bella Busot
pris kun for mobil

Villa Bella Busot

10
Enestående 1 anmeldelse
2.5 km fra overnatningsstedet
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Alicante Lufthavn
    30 km

    Togstationer

    Alicante Train Station
    16 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Grillfaciliteter

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Minibar
    • Terrasse

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.VT-509117-A
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11?
      Ja, der er en gratis privat parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11?
      Gæster på Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11 skal tjekke ind senest 23:59 og tjekke ud senest 10:00.
    • Er der en pool på Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11?
      Ja, gæsterne på Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11 kan nyde en swimmingpool stedet.
    • Er kæledyr tilladt i Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Alicante Lufthavn
    30 km

    Togstationer

    Alicante Train Station
    16 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Totally Private Lux Boutique Villa Sleeps 11 Alicante

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk